Koła Pirelli będą najlepszym wyborem

Posted on 05/07/2020 7:54am

Planowaliście kiedykolwiek wymienić zużyte opony na nowe? Z pewnością tak było. Ale czy kiedyś zaplanowałeś jaki model pragniesz?


Wybór właściwych opon, co więcej obręczy nie należy do najprostszych jak się wydaje.
W państwach Zachodu mężczyźni nie przejmują się swym samochodem, ponieważ stać ich by zawozić je do serwisu w przypadku poważnej usterki. Ale nasze państwo nie przynależy do bogatych, a mężczyźni często posiadają stare samochody, których nie opłaca się zawozić do serwisu. W naszym państwie działa mnóstwo zakładów wulkanizacyjnych, to właśnie w jednym z nich spytaliśmy o najwłaściwszy zestaw opon. Do naszego auta, Hondy Civic z 2005 roku fachowiec polecił zamontowanie opon Pirelli p6, które wybornie spełniają wymagania w naszych warunkach pogodowych, z tego powodu że powoli się one ścierają przy wysokich temperaturach, z tego powodu winny wystarczyć nam na 7 sezonów o ile w trakcie sześciu miesięcy przejedziemy maksymalnie pięćdziesiąt tysięcy kilometrów - ceneo.


pirelli p6000
Author: Automobile Italia
Source: http://www.flickr.com


Na okres zimowy dostaliśmy opony Pirelli p6000, jakie bardzo nam się spodobały, ze względu na swoje kształty. Według specjalisty opony powinny wytrzymać nawet 6 sezonów. Cena detaliczna opony Pirelli p6 to prawie 500 złotych, natomiast Pirelli p6000 to prawie 650 złotych, ale według nas nie jest to zbyt wiele. Pozostało nam zamontowanie kół wraz z zamontowanymi oponami na piasty. Niestety, obręcze nie pasują, gdyż nie są one oryginalne. Jeżeli napotkał was identyczny kłopot, a nie mieliście pojęcia co począć, polecamy pierścienie centrujące, które pozwalają na założenie niekompatybilnych felg do waszego pojazdu. Na zakończenie, zostało nam przetestowanie pracy komputera pokładowego, do tego posłużył program polski vag 4 - zerknij.
9, który jest zgodny z systemem Windows 8 oraz Vista, ale niestety kosztuje około tysiąc złotych za rok.


Nasz samochód po wymianie starych opon na nowe i przetestowaniu działania komputera pokładowego jest gotowe wyjechać z zakładu.

Jeśli spojrzałeś na umieszczone w tym serwisie materiały, to dodatkowo zerknij na opracowanie (https://osauto.pl/demontaz-i-diagnostyka-wtryskiwaczy), które też najprawdopodobniej przypadnie Ci do gustu.

br>
W prezentowanym tutaj artykule przeczytasz zajmujące wątki, ale zobacz także, co kryje się w najnowszej treści (http://myj-car.pl/myjnia-bezdotykowa/). Bez ociągania po prostu go kliknij.

Ty również wymień swe opony na Pirelli, są one bezawaryjne.

Tags: model, samochody, specjalista, interes