Jak powinien zostać przeprowadzony właściwy tuning germańskiego samochodu?

Posted on 09/10/2018 7:22am

Facetom ciągle jest za mało. Chcą więcej pieniędzy, aby zakupić sobie lepszy samochód z jeszcze większym motorem, żeby mógł pędzić jeszcze szybciej. I do czego to komukolwiek? Niechaj sobie kupi ciężarówkę, to będzie mógł mówić swym kumplom, że posiada wielki.


.. pojazd.


Jednak on i tak nie posłucha, prędzej zrobi Passat B6 tuning. Taka przeróbka może tyczyć się felg, lamp albo motoru. Twierdził, iż pragnie zmienić jego mapę lub coś tego typu. Nie wiadomo, z jakiego powodu nie może kupić takiemu motorowi kompasu, to nie będzie mapy potrzebować. Wszakże on mówi, iż zrobi w Passat B6 tuning - chip tuning konkretnie. No dobrze, miejmy tylko nadzieję, iż te chipsy będą smaczne. Lubimy takie o smaku serka fromage jak by co. Swą drogą ciekawe ile wymaga funduszy dobry perfekcyjny Passat B6 tuning? Podobno samochód uzyskuje nawet o kilkaset KM więcej. A my uwielbiamy konie...


sieci
Uprzednio mieliśmy BMW E39 tuning. W zakładzie zrobiono nowiutki wydech, obniżone podwodzie i dodaliśmy felgi (przeczytaj więcej o gmp enigma ze strony SPORT WHEELS.PL) ze szprychami, bo te wielowiekowe nie są już zgodne z obowiązującymi trendami. A wszakże z drugiej strony podobno BMW E39 tuning wielokrotnie zachowuje styl germański. Oznacza to, iż poprzez BMW E39 tuning przywraca się stan jak najbliższy stanowi oryginalnemu. Zatem już nie wiem o co chodzi - ma być jak najstarzej, lecz felgi (okazje na felgi Poznań - https://sportwheels.pl/) wyszły z mody? Ktokolwiek coś tu kombinuje chyba.


A może wszakże dodać jakiś bodykit, jakieś niewielkie spojlery? Ciemne szyby? Dobra gleba? Fajne alusy? Być może soczewkowe lampy? Jednak nie ma to jak obszerne stado koni pod maską! Tak powinien jawić się dobry BMW E39 tuning. Tego typu czegoś żaden mężczyzna nie będzie się wstydzić.

Tags: wygląd, Silnik, motor, kombi, moc