Gwarancja rewelacyjnej jakości usług
wypożyczalnia aut z Rzeszowa zaprasza do zapoznania się z ofertą

Posted on

samochód
Author: holding graz
Source: http://www.flickr.com
Jednak należy pamiętać o tym, że własny samochód to także regularne wydatki, jakie się na bieżąco ponosi. Tankowanie paliwa to rzecz oczywista, ale mogą przecież do tego dojść koszty ubezpieczenia, przeglądów czy bieżących napraw. Jeżeli podliczy się to wszystko i uwzględni jeszcze jakąś kwotę na coś nieprzewidzianego, to może się okazać, że miesięczne koszty na utrzymanie auta mogą niekiedy być wyższe niż tysiąc złotych. Wśród ofert są auta większe i mniejsze, więc dopasowanie do aktualnych wytycznych klienta jest niesamowicie proste.

Miejsce takie jak wypożyczalnia aut Rzeszów (wszystkie gry) poleca w szczególności przez wzgląd na profesjonalizm obsługi, co dba o jakość dawanych do dyspozycji samochodów. Pojazd może być podstawiany w określone przez zamawiającego miejsce, na lotnisko, w centrum miasta, ale również na jego obrzeżach. Oferujemy wyjątkowo szeroki wybór modeli wysoce wygodnych i nowych aut. A przecież trzeba jeszcze uwzględnić koszt zakupu auta i czas jaki trzeba poświęcić na załatwienie wszystkich spraw z nim związanych.

Niektóre osoby widząc takie rachunki są ogromnie zaskoczone, szczególnie jeżeli się okaże, że w podobnej kwocie można skorzystać z oferty wynajmu długoterminowego. Żeby zasiąść za kierownicą jednego z oferowanych przez wypożyczalnię auta, powinniśmy spełnić kilka warunków. W przypadku większości firm należy mieć od 20 do 70 lat, ważne minimum od roku prawo jazdy oraz kartę kredytową lub płatniczą. Wypożyczenie auta wiąże się ponadto z wpłatą kaucji.

Niekiedy wypożyczalnie doliczają do rachunku dodatkowe koszty, jak opłata przygotowawcza, dopłaty do nawigacji gps, fotelików, obsługi poza godzinami pracy biura, czy dopisaniem jeszcze jednego kierowcy. Koszty dodatkowe, lecz nieodzowne, należy rozumieć także ubezpieczenie auta, bak paliwa oraz maksymalna ilość kilometrów jaką można pokonać samochodem bez dopłacania. To wymogi konieczne, które należy zaakceptować prawie w każdej umowie wynajmu auta z wypożyczalni. Dodatkowe opłaty mogą objąć także odbiór samochodu w innym miejscu niż wypożyczalnia, przejazd przez granicę oraz mnóstwo innych - pozornie niewielkich rzeczy o których sami byśmy nie pomyśleli.

wnętrze samochodu
Author: Gib Goodrich
Source: http://www.flickr.com
Musimy drobiazgowo zorientować się z warunkami umowy wypożyczenia auta. Czy otrzymujemy w cenie ubezpieczenie, czy wolno nam poruszać się samochodem poza granicami kraju, czy nie mamy zdefiniowanego limitu kilometrów na dobę, bądź czy po zakończeniu użytkowania pojazdu nie jesteśmy zobowiązani skierować się na myjnię i posprzątać w środku. Powinno się też zwrócić uwagę na fakt, że z reguły auto, które wypożyczamy jest zatankowane do pełna. Przy zdawaniu go do wypożyczalni my również jesteśmy zobligowani, aby oddać go z pełnym bakiem. Gdy o tym nie pomyślimy, możemy tak narazić się na dodatkowe koszty.

Tags: paliwo, koszty, pojazd, Wypożyczenie auta, umowa, ubezpieczenie