folia samoprzylepna jako główny towar używany do tworzenia reklam

Posted on 22/06/2018 3:30am

Reklama stała się nieodłącznym składnikiem w każdej sferze życia. Coraz to wyższe żądania ośmieliły wytwórców do poszerzenia propozycji o nowe produkty specjalistyczne w tej dziedzinie.


samochód
Author: Daniel Jolivet
Source: http://www.flickr.com
Do takiej grupy zaliczymy rozdział głównego segmentu wyrobów stosowanych w reklamie. Na całym świecie folia samoprzylepna (czytaj w tym temacie) stała się kluczowym towarem stosowanym do konstruowania wszelakiego rodzaju tablic reklamowych, szyldów, grafik reklamowych na samochodach i innych pojazdach.


Istnieje sporo wersji folii samoprzylepnych. Folia monomeryczna to najprostszy typ folii, jaki doskonale nadaje się do oklejania niewiele skomplikowanych konturów, płaskich i prostych karoserii samochodów dostawczych, lub ciężarowych. Folie owego gatunku bardzo często służą jako półprodukt w jakim wycina się ploterowo znaki, które nakleja się na przednich bocznych drzwiach wozów jako dane teleadresowe jednostki - . Folie takiego gatunku są przeznaczone na krótko, także średnio okresowe aplikacje. Folia samoprzylepna polimerowa to materiał, jaki zaprojektowany jest na średnio, także długo okresowe zastosowania. Kluczową różnicą wobec folii monomerycznych jest ich większa giętkość jaka umożliwia wyklejać niewielkie przetłoczenia na nadwoziu auta. Grafika na aucie wygląda już spójnie jako jeden detal graficzny, a nie pojedynczo wycięte znaki tak jak w wypadku folii monomerycznych. Folia wylewana to pierwszy gatunek folii samoprzylepnych, które przydają się do oklejania cało-powierzchniowo grafiką reklamową, lub transformacji odcienia samochodu. Folia jest w stanie dostosować się do kolistych postaci karoserii, oraz do przetłoczeń, bądź wytłoczeń. Wybór najlepszego podejścia narzuca odmiana użycia i wynik jaki chcemy zdobyć.


samochód
Author: Daniel Jolivet
Source: http://www.flickr.com
Poświęcone do oklejania podłoże musi być odkurzone i odtłuszczone. W przypadku lakierowania podłoże powinno schnąć co najmniej 3 tygodnie, lub być całkiem utwardzone. https://cefol.eu/pl/c/Folie-ploterowe/62


samochód
Author: roovuu
Source: http://www.flickr.com
Większość folii ma możliwość być nakładana na sucho, albo na mokro.


Przy nakładaniu na przestrzenie trzeba folię (zamów folię samochodową) podgrzać, żeby ułatwić sobie dostosowanie do nierównej powierzchni. Po nałożeniu należy również wygrzać folię w celu utrwalenia kształtu.

Tags: producent, jazda, aut