Firmy oferujące transport a serwis ciężarówek.

Posted on

Firma transportowa TSH Polmar
Author: TSH Polmar
Source: TSH Polmar
Rzeczpospolita Polska o (czym nie każdy wie) jest europejskim potentatem w transporcie międzypaństwowym przewozów produktów na terytorium Wspólnoty Europejskiej oraz poza nią na terenie kontynentu. Gdy się głębiej zastanowić nie jest to wcale takie dziwne, Polska bowiem leży prawie w idealnym położeniu o ile nasza firma ma się trudnić przewozem międzynarodowym. Nie przypadkiem mówimy o naszym kraju jako o "sercu" lądu, i nie jest to tylko figura retoryczna albo objaw dumy z punktu gdzie się żyje. W tym wypadku to szczera prawdziwość, wystarczy rzucić okiem na mapę Europy w dowolnym atlasie, a wszystko będzie jasne. A przy okazji dodajmy, że niekiedy przewożony bywa towar, który błyskawicznie się psuje, więc równie szybka akcja byłaby jak najbardziej polecana - natychmiastowy przewóz ładunku jest w stanie uratować przynajmniej część asortymentu. Po prostu jesteśmy idealnie położeni.

Prawie wszędzie jest od nas niedaleko, w praktycznie każdy zakamarek kontynentu - czy wypadnie nam zawieźć cokolwiek do budzącej niepokój Moskwy czy budzącego romantyczne emocje Paryża - wszędzie jest blisko. Nie zadziwia zatem fakt, iż wykorzystaliśmy szansę jaką przyniosła nam inicjatywa wspólnego jak też wolnego rynku. Tak więc w istocie jesteśmy rekinem w owej sferze biznesu. Oczywiście samo położenie jest tylko jednym z plusów. Innym jest nasza energia. Odbije się to na kondycji finansowej fabryki, a co gorsza straci ono zaufanie klientów.

Wówczas transport powinien spełniać kilka ważnych cech: powinien być sprawny, szybki, terminowy i obejmować swym zasięgiem obszar całego kraju. Aby spełnić te wytyczne, należałoby zadbać o to, aby tiry były objęte całodobowym mobilnym serwisem. Czemu? Oto parę powodów. Wyrażenie pomoc drogowa w żadnym wypadku nie odnosi się jedynie do holowania. W końcu nie każda awaria wymaga naprawy w warsztacie. Jeśli będziemy mieć świadomość tego, że obecnie na rynku oferowany jest mobilny serwis tir (więcej: mobilny serwis samochodów), to szofer nie będzie zobligowany do przerwania kursu, lecz będzie mógł kontynuować podróż po długiej bądź krótszej naprawie.

Wyraz mobilny oznacza bowiem, że spece od reperacji dotrą do unieruchomionego samochodu ciężarowego i postawią go na nogi, a raczej koła. Rzecz jasna nie każdą usterkę da się w ten sposób usunąć, lecz sama świadomość, że w razie czego można liczyć na pomoc, jest bezcenna.
transport i spedycja
Author: Jean-Pierre
Source: http://www.flickr.com
Mobilny serwis dla samochodów ciężarowych jest bardzo ważną pomocą ułatwiającą działanie transportu. Najistotniejszą jego cechą jest to, że zapewnia naprawę każdej usterki tira. Za sprawą niego zarówno może zostać wymieniona przebita opona, jak i może zostać zniwelowany uszkodzony silnik. Jest to nadzwyczaj ważna usługa serwisowa, gdyż dzięki niej tir może w każdej chwili ponownie ruszyć w trasę. Jak zostało to powyżej stwierdzone, niewywiązanie się z umowy może biznes co niemiara kosztować, dlatego szybki powrót do jazdy pozwala zaoszczędzić nierzadko tysiące złotych.

Kolejną istotną cechą serwisu jest jego całodobowość. Bycie dostępnym przez dwadzieścia cztery godziny na dobę jest nad wyraz ważnym atutem tego serwisu. Dzięki temu o każdej porze dnia kierowca tira ma pewność, że zostanie mu udzielona pomoc drogowa TIR. Następnym walorem zawodowego serwisu jest to, że obejmuje zasięgiem cały obszar Polski. Za sprawą tego tir zostanie objęty pracami naprawczymi w dowolnym miejscu kraju, zarówno tak samo w górach, jak i nad naszym morzem. Szybkie i profesjonalne działanie serwisu mobilnego pomaga zachować wysoki poziom usług transportowych. W zasadzie w necie sporo jest ofert tego typu. Wystarczy napisać w Google frazy: mobilny serwis TIR lub „pomoc drogowa tir”, aby się o tym przekonać.

Tags: transport, awaria