Aktualizowany GPS, czyli jak skutecznie ominąć kontrolę drogową

Posted on

nawigacja GPS
Author: MBWA PR
Source: http://www.flickr.com
Nie da się zaprzeczyć, że w obecnych czasach reklama jest dźwignią handlu, dlatego każdemu zależy głównie na tym, żeby za jej pomocą przekonać do swojej marki jak najwięcej osób. Dobrym pomysłem na zareklamowanie swojej firmy może być dodawanie własnej firmy do bazy danych, do której dostęp ma mnóstwo osób. Dzisiaj przedstawiamy jeden z takich sposobów na reklamę. Wariacje aplikacji GPS to jednak problem na inny artykuł. Poza tym istnieją przecież przyczyny niezależne od błędów, które popełniają systemy GPS.

W sytuacji, kiedy budowane są nowe trasy, skrzyżowania, obwodnice czy objazdy część GPS-ów zwyczajnie nie przyjmie do swojej bazy kluczowych informacji. Dla stałego wglądu jeśli chodzi o przejezdność tras, które zamierzamy przejechać, aktualizujemy prowadzące nas elektro gadżety. Aktualizacja nawigacji należy do klasycznych działań kierowców, zwłaszcza tych pracujących stale za kierownicą (więcej: rns 510). Nie należy do zadań trudnych – dzisiaj wystarczy dostęp do sieci i strony producenta nawigacji, który co pewien czas uwspółcześnia wirtualną mapę drogową. Od nas zależy jakie trasy nas interesują: od wojewódzkich po ogólnopolskie.

Wcześniej praktykowane były rewizje map samochodowych na nośnikach CD, DVD lub oddzielnych kartach pamięci. Teraz zajmuje to o wiele mniej czasu. Całkiem możliwe że z tego względu ostatnio wiele mówi się o tak ciekawym rozwiązaniu którym jest odcinkowy pomiar prędkości, w tej chwili postrzegany za w większym stopniu funkcjonalne urządzenie niż fotoradar. Taki pomiar ma za zadanie wyznaczenie początku oraz finiszu, a kolejno oszacowanie prędkości, jaką kierujący pojazdem miał na wyznaczonym dystansie. Na tej podstawie zaś da się skontrolować, czy jechał on pojazdem zgodnie z regulacjami prawa.

Jak jest wiadome, przy fotoradarach kierowcy od razu hamują. Reklama w systemie MapMap jest niezwykle łatwa - tak reklama kosztuje tylko dziewięćdziesiąt dziewięć złotych, a w zamian otrzymujesz możliwość zareklamowania się w systemie nawigacyjnym praktycznie bezterminowo - informacje o Twoim biznesie będą znajdowały się w bazie dopóki ich sam nie usuniesz. To de facto także jest niebezpieczne. Tymczasem, dzięki odcinkowemu pomiarowi długości wszystko jest mniej skomplikowane. Odrębną, tak samo godną omówienia sprawą będzie nawigacja.

Niewiele kierowców przecież już jej na dzień dzisiejszy nie posiada. To duże ułatwienie dla kierujących pojazdem, precyzyjnie pokazujące im, jak muszą odbywać swoją podróż. Z tego powodu, należy posiadać na uwadze narzędzie którym jest aktualizacja nawigacji, tym bardziej jeśli jest się kierowcą, jaki podróżuje w dalsze trasy i w dodatku jeszcze robi to często.
firma
Trzeba zaznaczyć, że z systemu nawigacji korzysta stale parę milionów osób. Jeśli za każdym razem, kiedy będą przejeżdżali w okolicy, będą informowani o Twojej marce, wkrótce kategorycznie zapamiętają tę nazwę. Nie da się zaprzeczyć, że jest to znakomity sposób na reklamę.

Tags: handel, trasy